Наші переваги

Студія Магіка пропонує клієнтам ряд переваг:

Benefits

Ми створюємо не шаблонні, а оригінальні сайти!

За два останні роки ми реалізували більше 100 успішних проектів, які приносять високі прибутки своїм власникам! Тобто, за місяць ми робимо близько чотирьох проектів. Наша команда працює швидко, проте не перетворює процес розробки сайтів у продукування шаблонних виробів. У нас все оригінальне!

Висока якість завжди була та залишається пріоритетом для нас. Ми гарантуємо надійність та коректність роботи сайтів, розроблених нами. Підтвердженням цього можуть слугувати відгуки наших клієнтів. Зверніться та переконайтеся - наша робота надійна та якісна.

Ще одна перевага, яку ми пропонуємо своїм клієнтам - помірні ціни на розробку та підтримку сайтів. Окрім того, в студії Магіка діє система знижок для постійних клієнтів та замовників, які володіють обмеженим бюджетом!

Ми використовуємо сучасні підходи до виконання замовлень. Для розробки застосовуємо лише нові технології, а також оновлюємо вже зроблені проекти. Оскільки найголовніше для нас - якість програмного продукту, ми пропонуємо удосконалення та оновлення сайтів навіть тим клієнтам, які цілком задоволені результатом.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner