Технологія - MYSQL

MySQL є реляційною системою управління базами даних на основі SQL -  Structured Query Language. Цей додаток використовується для реалізації широкого кола завдань, в тому числі пов’язаних із базами даних, електронною комерцією та реєстрацією додатків.

MySQL може бути використана для зберігання будь-чого - від одниничного запису інформації до всього переліку доступних продуктів для інтернет-магазину.

У поєднанні зі скриптовими мовами, такими як PHP або Perl, вона дозволяє створювати веб-сайти, які будуть взаємодіяти в режимі реального часу з базою даних MySQL для швидкого відображення категорій і пошуку інформації користувачем сайту.

Сервери MySQL мають ряд переваг. Їх досить просто встановлювати та використовувати. Система безпеки працює надійно, а швидкість виконання команд залишається високою при одночасній роботі практично необмеженої кількості користувачів. Ще одним бонусом є те, що таблиці можуть містити до 50 млн. рядків.

Оскільки дана система управління базами даних створювалася як альтернатива комерційним проектам, вона має вільний код та розповсюджується безкоштовно.

Серед тих, хто використовує  MySQL, є дуже відомі компанії, зокрема Apple, Google, Nokia та НАСА.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner