Технологія - HTML5

HTML5 - найновіша версія мови HTML, що була створена групою розробників, зокрема представникамиNokia, IBM, AOL, Apple, Google, Microsoft, Mozilla, Opera та ін. Вона являє собою відкирту веб-платформу, до складу якої включено цілу низку веб-технологій, прзначених для роботи з крос-платформовими застосункам. Така структура дає можливість підтримувати роботу різних пристроїв та засобів із різним матеріалом, наприклад, графікою, анімацією, відео.

HTML5 виконує ряд функцій, серед яких підтримка мультимедіа (елементи <відео> і <аудіо> роблять зайвим використання Flash Player) та графіки (елементи <сanvas> та <svg> дозволяють створювати і візуалізувати двовимірну анімацію, ігри, векторні зображення). Удосконалено SEO-підтримку: елементи <article>, <header>, <section>, <footer>, <nav> спрощують роботу розробників сайтів та опрацювання сторінок пошуковими системами.

Ще онією перевагою HTML5 є те, що її функції можуть бути реалізовані на всіх основних браузерах. Це означає, що будь-який веб-додаток або веб-сайт буде відображатися коректно, якщо наявна потрібна версія оглядача.

HTML5 дозволяє відвідувачам швидше і продуктивніше, ніж раніше, працювати з веб-сторінками за рахунок оптимізації роботи локальної пам’яті та кешу. Крім того, є можливість збільшити рівень інтерактивності між відвідувачами сторінк та її змістом. Полегшено процедуру адаптивного дизайну.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner