Технологія - Drupal

Drupal є програмним забезпеченням, що спрощує управління контентом. Цю технологію було використано під час створення численних веб-сайтів і додатків різного розміру, структури, конфігурації та призначення.

Drupal використовують для створення особистих, корпоративних сайтів, сайтів установ та організацій, інтернет-порталів, сайтів для бізнесової діяльності (наприклад, інтернет-магазинів) та ін.

Можлво, ваш улюблений сайт теж розроблено на Drupal?

Окрім зручної та відносно легкої системи додавання, редагування та видалення змісту на інтернет-сторінках, Drupal забезпечує надійність роботи сайту і його безпеку, оскільки величезна спільнота користувачів, адміністраторів та розробників постійно працює над покращенням та оновленням цього програмного забезпечення.

Особлвістю даної технології є її висока гнучкість, що досягається за рахунок принципу модульності. Інструменти Drupal допомагають побудувати універсальний, структурований сайт, який можна змінювати відповідно до динаміки потреб та вимог власника.

Під час роботи з Drupal встановлюється ядро з базовою функціональністю, а всі додаткові налаштування здійснюються не за рахунок змін коду в цьому ядрі, а завдяки установці модулів.

Drupal побудований на основі відкритого вихідного коду. Будь-який користувач може завантажити, використовувати, працювати, і ділитися ним з іншими цілком безкоштовно (і так буде завжди). Адже проект Drupal грунтується на таких принципах, як інноваційність, глобалізм та співпраця.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner