Технологія - CSS3

CSS - написана на основі мови розмітки, формальна мова програмування, яка використовується для опису, а також оформлення інтерфейсу веб-сторінок (створених, переважно, з допомогою HTML і XHTML).

Застосовуючи CSS, розробники визначають шрифти, кольори, а також розташування блоків, інших елементів, що входять в структуру веб-сторінки. Таким чином здійснюється поділ контенту на логічні блоки.

Дана мова дозволяє підвищити доступність матеріалу, представленого на сторінці, зробити його більш гнучким, менш складним, прибрати можливі повторення. CSS забезпечує можливість вибрати найбільш підходящий стиль для конкретного сайту, виводити його вміст у вигляді екранного або друкованого представлення, читання.

Стандарт CSS досить добре підтримують браузери Safari, Mozilla FirefoxArora, Google Chrome, Opera. При використанні Іnternet Explorer виникають складнощі, оскільки тільки найновіша його версія (8) підтримує CSS 2.1 (CSS 3 - лиш частково).

CSS має ряд переваг, серед яких складна, пророблена техніка дизайну, можливість управляти відображенням безлічі документів за допомогою однієї таблиці стилів. Вона дозволяє точно розробляти вигляд сторінок.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner