Технологія - AJAX

АJAX розшифровується як Asynchronous JavaScript і XML. Це метод та підхід  до створення інтерактивних веб-додатків (за допомогою XML, HTML, CSS і Java Script), які довантажують дані, потрібні користувачеві, без перезавантаження сторінки. Для цього запити надсилаються у фоновому режимі.

Звичайні веб-додатки передають інформацію від сервера з використанням синхронних запитів. Це означає, що користувачеві треба заповнити форму, натиснути відправити, після чого він буде спрямований на нову сторінку з новою інформацією від сервера.

За допомогою AJAX, коли користувач натиснете на будь-якому елементі (або просто порухає мишею), JavaScript робитиме запит до сервера, щоб інтерпретувати результати, і оновити поточний екран. Таким чином, відвідувач сайту може продовжувати використовувати додаток, в той час як клієнтська програма запитує інформацію від сервера у фоновому режимі. Цілком можливо, що користувач навіть ніколи не дізнається, що щось передається на сервер.

AJAX використовує XHTML для утримання, CSS для презентації, поряд з Document Object Model і JavaScript для динамічного відображення контенту.

Серед оглядачів, які підтримують застосунки AJAX, - версії Microsoft Internet Explorer 5.0 і вище, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, SeaMonkey і Google Chrome.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner