Створення сайту-візитки

Будь-який керівник знає, що замовити для своєї фірми представництво в інтернеті є вагомим додатковим елементом для просування свого бізнесу. Багато замовників не ризикують робити великі проекти, а починають із сайтів-візиток.

Benefits

За останні кілька років з'явилася думка, що подібні сайти не надто ефективні, що ніби вони не виправдовують всіх засобів, які були витрачені на їх створення. Проте, перед тим, як розпочинати розмову про доцільність, ми поговоримо про термін цього слова, і призначення такого інтернет ресурсу, як сайт-візитка. Перш за все, подібні сайти - це ресурси на яких розміщують інформацію про компанію або фірму. За допомогою таких сайтів можна підтримувати позитивний імідж компанії, надавати клієнтам необхідну інформацію про продукцію, а також її виробника. Дуже великим плюсом подібних сайтів є те, що вони не потребують великих витрат, таким чином, дозволити собі сайт-візитку може будь-яка фірма. А от працюють такі інтернет ресурси 24 години на добу і 365 днів в рік. Тому їхня користь для фірми є однозначно важливою.

В більшості випадків, сайт-візитку замовляють ті, хто лише починає робити свої перші кроки в бізнесі. За допомогою такого ресурсу вони мають можливість заявити про себе в мережі інтернет.

Хочеться відмітити, що процес створення дизайну для такого сайту не є дуже простим завданням для дизайнера, як це може здатись на перший погляд. Адже потрібно зробити такий дизайн, який може відразу привернути увагу того, хто зайшов на даний ресурс. А для подібного типу сайтів зовнішній вигляд має дуже велике значення. Безумовно, що в подальшому сайт-візитку можна розширити, доповнивши іншими елементами - наприклад, інтернет-магазином або катологом товарів.

Що включає в себе процес створення сайту-візитки?

Безумовно, сам процес створення сайту включає в себе різні етапи роботи, а саме:

  • розробка дизайну;
  • створення програмної частини;
  • розміщення сайту в інтернеті.

Як правило, подібні сайти складаються із кількох сторінок, на яких розміщують інформацію про саму фірму, її продукцію або послуги, а також контактні дані. Загалом, робота зі створення сайту може включати й інші види послуг, наприклад, створення контенту, купівлю доменного імені, реєстрація ресурсу в різних каталогах, просування і т.д.

Дуже відповідальним моментом при створенні сайту-візитки, є завдання зробити хороший і правильний баланс між дизайном, програмною частиною і наповненням ресурсу. Саме від цього балансу залежатиме його популярність і відвідуваність в мережі. Ми маємо великий досвід у цьому, тому для нас створити якісний сайт не є проблемою.

Професійне створення сайту-візитки

Наша компанія дуже серйозно підходить до питання розробки та створення сайтів-візиток для наших клієнтів, в цьому процесі для нас немає дрібниць, тут все вкрай важливо. Над процесом створення працюють різні співробітники, це і редактори, і оптимізатори, і програмісти, і дизайнери, і копірайтери. Також хочеться відзначити, що нам дуже полегшує роботу чітке завдання з боку замовника. Тобто, на момент створення сайту-візитки, фірма-замовник повинна чітко знати чого вона хоче, які цілі переслідує.

Студія Магіка Груп вже не перший рік створює сайти, це повсякденна діяльність нашої компанії. Але, не дивлячись на це, кожне нове замовлення для нас є унікальним, а тому ми завжди маємо індивідуальний підхід до вимог і побажань клієнта.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner