Створення сайту

Створення сайту являється досить непростим процесом. Він вимагає підготовки, як з боку замовника, так і зі сторони виконавця, а також, грамотної технічної реалізації. Безумовно, найголовнішим критерієм являється повне розуміння сторонами всіх процесів, які відбуватимуться при створенні сайту. Тому давайте більш детальніше зупинимося на тому, як в нашій компанії створюють сайти.

Benefits

Перш за все, нам потрібно зрозуміти, що саме ми повинні реалізувати для вас у проекті. Тому, якщо у вас є технічне завдання чи щось близьке до нього - обов'язково надішліть його нам. Адже це прискорить процес і нам буде простіше працювати. Після того, коли стане зрозуміло, що потрібно робити, ми остаточно обговоримо всі деталі і аспекти роботи з вами. Це означає, що ми повинні прийти до конкретної єдиної думки, після чого ми зробимо для вас комерційну пропозицію. В цій пропозиції буде остаточна ціна, за умови, що в процесі роботи над вашим проектом не виникнуть кардинальні зміни в техніному завданні. Безумовно, якщо в ході роботи у вас виникнуть якісь нові рішення, ідеї, ви захочете щось додати чи змінити, то тоді потрібно бути готовим до змін вартості робіт. І це нормально - адже додаткова робота, це додатково витрачений час.

Весь комплекс робіт по створенню сайту починається з розробки дизайну, створення концепції. В більшості випадків, під концепцією розуміється дизайн головної сторінки майбутнього ресурсу. Ми не практикуємо створення кількох варіантів дизайну, тому що впевненні, що хороший дизайн можна виконати і з першого разу. Та й для клієнта це менш затратніше.

Після затвердження клієнтом дизайну головної сторінки, ми приступаємо до створення решти сторінок. Їх кількість залежить від складності проекту. Адже це може бути звичайний сайт-візитка, а може й бути складний проект. Наприклад, складний проект може містити в собі особистий кабінет, сторінки замовлення, сторінки товарів, каталогів - для кожної з сторінок теж потрібно малювати дизайн.

Наступним етапом створення сайту є робота над версткою кожної сторінки. Верстка - це перетворення графічного зображення сторінки в той формат, який ви бачите на моніторах. Коли процес верстки завершується - починається етап тестування. Це означає перевірку роботи сторінок в різних браузерах і на різних моніторах. За результатами проведениих тестів виправляються дрібні помилки та недоробки.

Наступним етапом є збірка сайту, після чого він розміщується на тестовому сервері. На цьому етапі роботи клієнт отримує доступ до ресурсу, особисто слідкує за тим, які процеси відбуваються на сайті. Як він збирається, як наповнюється інформацією - це дозволяє вносити різні корективи в роботу.

Після того, як сайт налаштовано, до нього підключаються різні шаблони та модулі. Наша компанія практикує створення індивідуальних модулів, що суттєво покращує роботу сайту.

Далі сайт наповнюється контентом, тобто інформацією - текстами, фотографіями. Треба звернути увагу, що наповнення сайту інформацією безкоштовна послуга. Тому, якщо у вас є бажання наповнити ресурс вашою інформацією, тоді її потрібно надати в повному обсязі.

І, нарешті, останнім етапом створення сайту, є його фінальне тестування. Воно проводиться як замовником, так і нашими спеціалістами. Після цього сайт прикріплюється до постійного домену і встановлюється на постійний хостинг.

Хочемо зауважити, що на протязі всього терміну розробки сайту ми шукаємо і виправляємо всі помилки. До найбільш поширених помилок відносяться: помилки в роботі програмних модулів, помилки в управлінні сайтом. На виправлення подібних помилок йде мало часу і ми намагаємось вирішувати їх оперативно.

Інколи буває так, що помилки трапляються по вині самого клієнта, їх виправлення може бути як платним, так і безкоштовним. Тут все залежить від складності помилки і від часу, який необхідно буде витратити на її виправлення.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner