Відео інтеграція Drupal

Відео-орієнтовані сайти зазвичай використовують зовнішнього  постачальника відео контенту, такого як Blip.tv або YouTube. Такий підхід виключає пропускну здатність від сервера клієнта і дозволяє включати відео в своїх постах і віртуально поширювати відео в Інтернеті.

Drupal розглядається як преміум платформа інтеграції відео, яка вбудовує відео контент всіх форматів за допомогою інтеграції відео модулів.

Drupal вбудовує сторонні відео шляхом вставки коду відео-ролика в статті. З цією метою, більшість провайдерів відео контенту пропонують фрагмент коду HTML, щоб вбудувати відео. Ця опція є незручною, однак, оскільки вона передбачає застосування спеціального фільтра, що складається з тегів і  < object >, < embed >, і < param >, який ставить під загрозу сайт клієнта від потенційних атак. Таким чином, цей параметр може використовуватися адміністраторами. Використання Повного HTML фільтра також небезпечно, оскільки це дозволяє спільне використання фільтра, який згодом відкриє веб-сайт для небезпечних  атак міжсайтового скриптинга (XSS).

Кілька доступних модулів забезпечують обмежену підтримку для вбудовування медіа-контенту, витягнутого зі сторонніх джерел, в тому числі модулі з управління активами та відео. Хоча, найбільш підходящим є вбудоване медіа-поле і його невід'ємна складова - Embedded Video Field.

MagicaGroup має великий досвід в області зовнішньої відео інтеграції і ми створили багато ігрових сайтів, заснованих на інтеграції відео платформ.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner