Drupal і соціальні медіа

Соціальні медіа стали невід'ємною частиною інтернет-маркетингу. Необмежене середовище віртуального простору надає користувачам Інтернету незліченні можливості. MagicaGroup є визнаним експертом в області відкритого програмного забезпечення і надає різні послуги з розробки соціальних медіа-додатків, що дозволяють клієнтам спілкуватися в Інтернеті і отримувати вигоду від онлайн-спілкування.

Наша творча команда висококваліфікованих досвідчених фахівців легко інтегрує Drupal під соціальні мережі, в тому числі Twitter, Facebook, Linkedin і т.д., і надає клієнтам рішення на базі доступних модулів Drupal.

Модулі Drupal дозволяють обмінюватися додатками з тисячами інших інтернет-користувачів відразу. Ми підключаємо функціональні можливості, в тому числі спільного поширення.

Крім того, на основі наявних модулів Drupal надає своїм клієнтам спеціалізовані додатки відповідно до встановлених вимог.

Команда Drupal надає своїм клієнтам наступні сервіси:

-   Стандартні компоненти засобів масової інформації, в тому числі фотографій / зображень, аудіо та відео;

-   Популярні соціальні мережі, в тому числі Facebook, Linkedin і Twitter і т.д., щоб дати можливість нашим клієнтам спілкуватися з іншими користувачами і отримувати свої ключові повідомлення через Інтернет;

-   Соціальні додатки, в тому числі Facebook, Google Friend Connect, які застосовуються щоб допомогти  Drupal безпосередньо інтегрувати і впроваджувати платформи соціальних мереж на сайти клієнтів.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner