Drupal хостинг

Успіх і ефективність витрат під час розробки веб-сайту певною мірою залежить від послуг веб-хостингу. Для того, щоб заощадити кошти клієнтів, Drupal надає користувачеві зручний CMS додаток. Розробка веб-сайтів на платформі Drupal передбачає  потребу у підборі надійного Drupal-хостингу, так як послуги хостингу згодом можуть вплинути на трафік вашого сайту. Тільки хороший хостинг збільшить трафік вашого сайту. MagicaGroup пропонує надійний веб-хостинг на основі LAMP (Linux, Apache, MySQL та PHP) платформи. Після того, як ваш сайт починає працювати, важливо постійно оновлювати і підтримувати його. MagicaGroup  пропонує високошвидкісний доступ в Інтернет, щоб оптимізувати функціональність вашого сайту.

Ми беремо велику відповідальність, щоб забезпечити безпеку для клієнтів, які використовують Drupal хостинг. Для цієї мети ми постійно контролюємо і убезпечуємо наші хостинг сервери, а також застосовуємо попереджувальні заходи безпеки. Наші клієнти забезпечуються доступними і високоякісними послугами.

Drupal хостинг в дії

Drupal хостинг застосовує налаштування основних компонентів сервера, в тому числі: LAMP, всі дистрибутиви операційної системи Linux, бази даних MySQL, Apache веб-сервера і PHP. Сам Drupal розроблений на PHP і, таким чином, отримав величезну популярність серед веб-розробників.

Drupal сумісний з усіма версіями PHP і працює з усіма основними базами даних на додаток до MySQL.

Вигода з Drupal хостингом!

Drupal CMS входить в число кращих визнаних світом систем управління контентом. Його основною перевагою є зручність, завдяки якій система широко використовується людьми, які не знають PHP або інших мов програмування. Сайт управляється за допомогою спеціальних функцій Drupal, які легко зрозуміти і налаштувати. Саме це робить Drupal таким популярним у використанні.

Інша перевага Drupal CMS полягає в тому, що вона сумісна з усіма базами даних і операційними системами, а також PHP. Така доступність робить Drupal простою у використанні і досить популярною серед величезної кількості різних користувачів.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner