Дизайн сайту

Як відомо, по одягу зустрічають, а по розуму проводжають. Цю народну мудрість дозволено застосувати до будь-якого напрямку нашого життя, в тому числі і до створення сайту. Адже, якщо відвідувач потрапляє на чийсь сайт, то він з ним залишається один на один. І залежно від того, наскільки йому комфортно знаходити інформацію на ресурсі, наскільки привертає його увагу дизайн, наскільки все логічно і виразно побудовано на сайті, залежить, як довго буде на ньому знаходиться користувач. Більше того, від цього залежатиме, чи прийде він знову на даний сайт іншим разом.

Benefits

Нижче ми розповімо про всі найбільш поширені помилки, які роблять під час створення дизайну ресурсу.

Отже, самим основним принципом при створенні сайту, є правильна побудова дизайну, який повинен допомагати користувачу знаходити необхідну інформацію. Також дизайн повинен акцентувати увагу користувача на ключових моментах. Наприклад, привернути увагу відвідувача можна шляхом виділення жирним шрифтом того чи іншого тексту. Цей текст буде виділятись на фоні іншого вмісту сторінки, адже на наш погляд, просто на підсвідомому рівні, увага відвідувача зупиняється на чомусь, що виділяється із загальної маси інформації. Дуже величезною помилкою при створенні дизайну є його перенасичення інформацією і кольорами, - таким чином, відвідувач просто не може визначитися, куди він повинен дивитися.

Другим принципом є те, що сайт, перш за все, це документ! Тому, не потрібно примушувати ваших відвідувачів читати білий текст на темному фоні, подібну рекомендацію необхідно використовувати і до інших графічних і кольорових додатків. Подумайте логічно, якщо ви потрапите на такий сайт, де текст подається на темному фоні, адже це дуже велике навантаження на очі. За результатами статистики, вже через декілька хвилин людина розуміє, що їй важко сприймати інформацію, тому вона залишає такий сайт. Також не потрібно зловживати розміром шрифту, занадто дрібні букви дуже погано сприймаються людським оком. Тут єдиним винятком є ​​таблиця, в якій можна застосовувати шрифт, менший на один або два пункти.

У звичайної друкарні є одне золоте правило - заголовок необхідно набивати шрифтом без засічок, а от якщо мова йде про основний текст, то тут шрифт з засічками потрібно використовувати. Це сприяє тому, що читання тексту стає більш комфортним.

Також, не потрібно використовувати в дизайні сайту великих фонових зображень або картинок. Завжди потрібно пам'ятати, що сайт спочатку читають, а вже потім його починають розглядати. Безумовно, якщо призначення Вашого сайту пов'язане з демонстрацією фотознімків (наприклад, магазин прикрас або одягу), тоді все буде зовсім навпаки. Такі сайти, найчастіше, спочатку розглядають, ну а вже потім починають читати інформацію.

Ще однією дуже великою помилкою є застосування великої кількості різнобарвного тексту і різного тексту за величиною. Не потрібно застосовувати більше трьох кольорів і двох варіантів розміру шрифту. Найкраще виділяти потрібну інформацію за допомогою жирного тексту, це єдиний вірний варіант.

Дуже важливий момент - основне меню сайту потрібно розташовувати в одному місці. Відвідувач сайту буде дратуватися, якщо кожне нове відвідування сторінки буде пов'язано з необхідністю повторного вивчення елементів управління сайту. Тому, найкраще навігаційні елементи на сайті не змінювати, вони повинні бути ідентичними на всіх сторінках ресурсу. Також не варто зловживати новими технологіями при роботі з меню. Адже на сайт будуть приходити різні користувачі, у кожного різний браузер, не всі користуються останніми версіями оновленнь.

Дуже важливо, щоб розділ «Контакти » на сайті розташовувався в комфортному для відвідувача сайту місці, щоб він міг його побачити, незалежно, де він знаходиться на сайті. Найчастіше, розділ контакти розміщують внизу сторінки, в так званому « підвалі » , або розташовують угорі, зазвичай, праворуч. Не варто ховати контакти в самому тексті сайту, особливо якщо тексту багато. Краще всього в розділі « контакти » вказувати тільки адресу, телефон, електронну пошту. Дуже хорошим рішенням є дублювання контактів, тобто, розміщення їх як вгорі, так і внизу сторінки.

У меню і в тексті сторінки всі посилання потрібно виділяти. Відвідувачу ресурсу повинні потрапляти на очі ті місця, які є посиланнями, тобто, переходами на інші сторінки. Не досить вдалим рішенням є сховати від користувача посилання - пам'ятаєте, що хороша навігація по вашому сайту збільшує шанс, що на ньому відвідувач затримається довше.

Не варто перевантажувати ресурс великими файлами або картинками. Пам'ятайте, що не всі люди заходять в Інтернет з дому, де у них високошвидкісний доступ, можуть бути і такі, хто користується мережею з телефону, і, як результат, великі фотографії будуть відкриватися дуже повільно. Ну а раз контент на сайті завантажується повільно, відвідувач може залишити сайт.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner