Відгуки клієнтів

Працюю з Магікою вже не вперше. Це професійна команда, тому якість та швидкість розробки програмних продуктів на висоті.

Микола

Я сам из Москвы. Магику мне порекомендовал друг. Сначала колебался, доверять ли ребятам из другой страны, но впоследствии понял, что попал на ответственных людей! Работу сделали качественно и быстро! Было несколько правок в верстке, а все остальное супер! Работа в портфолио называется "Профразрез"

Влад

Тепер завжди раджу Магіку своїм знайомим, яким треба розробити сайт або забезпечити підтримку того, який уже функціонує.

Андрій Клич

Порівняно з іншими веб-студіями, ціни досить помірні, а якість висока – мені зробили нешаблонний сайт з оригінальним дизайном. Дякую! Все чудово працює.

Саша Львів

Шукала надійних розробників для створення та підтримки сайту інтернет-магазину. Переглянула портфоліо кількох компаній й зупинилася на Магіці. Їх роботою задоволена – вміють поєднувати творчий підхід до справи й організованість.

Alisa

Дякую за просування сайту! Кількість відвідувачів суттєво збільшилася.

Mark

Дуже швидко розробили мені сайт-візитку. Навіть швидше, ніж домовлялися. На якість це не вплинуло – все красиво і функціонально.

Sunny

Мне нужен был сайт визитка со средним количеством страниц, но в очень краткий строк – 7 дней! Коллектив Магика предложил мне интересное решение по дизайну и по раскрутке сайта - я согласился! До сих пор не могу поверить в то, что теперь я преуспеваю в своем бизнесе по всей московской области!!! Спасибо Магика!

Вадим П.

Мій проект був досить складним та об’ємними, але Магіка впоралася. Правки вносили оперативно (за дрібні й середні навіть не довелося платити), роботу завершили вчасно, а головне – результат мені подобається.

Pluton

Всім доброго дня. Мене звати Марина. Я власник квіткового магазину. Місяць тому звернулася у веб-студію Магіка, щоб вони створили сайт для мого бізнесу. Хочу зазначити, що я була приємно здивована серйозністю підходу та уважним ставленням до клієнтів. Уже за тиждень мені запропонували декілька зразків сайту, з яких я могла собі вибрати саме той, який мені підходить найбільше. А за три тижні мій сайт був повністю готовий і запущений в інтернеті. Хлопці навчили мене користуватися сайтом, вносити певні корективи, змінювати інформацію, наповнювати фотографіями.

Марина

Дякую молодій та амбітній команді. Задоволений вашою роботою. Думаю, надалі будуть нові спільні проекти.

Макс

Магіка розробила мені сайт і я далі збираюся працювати з цією студією, щоб вони просували його в інтернеті. Сама буду працювати і Вам рекомендую!

Rita R.

Заказал раскрутку сайта, буквально запару дней посещение очень выросло, короче говоря, ваши услуги стоят тех денег, что я вам заплатил, спасибо.

Dtb

Хороший сервіс і швидкий контакт.

Тарас

Мені сподобалося працювати із молодою командою веб-студії Магіка. Вони надійні, перспективні, креативні. Звернулася до них випадково (потрібно було оформити сайт), але дуже задоволена саме таким своїм вибором.

Оксана

Я занимаюсь продажей шин для разных автомобилей, нужно было сделать сайт по продаже этих же шин, заказал сайт у Магики...,парни сделали качественно, быстро, я очень доволен их работой, всем рекомендую!!!

Dj202

Сайт розробили швидко, професійно і недорого. Підтримка – на високому рівні. Співпрацею задоволений!

Артем

З Магікою я вже рік. Впродовж цього часу мої запити завжди реалізовувалися якісно і вчасно – не пригадаю, щоб затрималися хоча б на день. Працівники звітують про виконану роботу, про надходження оплати, тож завжди знаєш, як іде процес. Тут адекватні й відповідальні спеціалісти, тому не бачу причин шукати когось іншого.

Ігор

Спеціалісти Магіки розуміють, чого ми хочемо, так, ніби працюють у нашій команді.

Larisa

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner