Web студія Магіка (Magica) - Коротко про нас!

Magica – це справжня згуртована команда фахівців, які креативно мислять і трудяться в області інтернет реклами (просування сайтів, оптимізація, розробка сайтів, контекстна реклама, банерна реклама), web-дизайну, а також Public Relations (організація, а також проведення в мережі різновидних Інтернет PR компаній).

Наша команда

Впевнене зростання Magica, а також успіх тих проектів , які ми реалізували , можливі завдяки єдиної причини - завдяки команді фахівців, що працюють у нас. Ми ставимо дуже високі вимоги до всіх кандидатів , але при цьому , всередині компанії зберігається досить дружня і тепла атмосфера . Завдяки такому підходу до справи наші замовники отримують інноваційні та компетентні рішення . Ну а амбітні й талановиті працівники можуть відважно реалізовувати будь-які, навіть самі зухвалі плани , а також можуть створювати передові технології для своїх замовників.

Benefits

Так вийшло, що в нашій команді діють люди, які близькі не зовсім тільки по духу, вони ще близькі і у власному житті. У нашій компанії між працівниками встановилися не зовсім тільки партнерські, але до того ж дружні стосунки. І ми горді таким станом речей. А з цього виходить, що ви - наші партнери, зможете бути твердо рішучими в тому, що у вас не виникне ситуації, як скоро компанія несподівано зникає, вона перестає бути присутнім. В результаті, замовлення який ви доручили, нікому більше реалізовувати.

Ті, хто оформляє кістяк нашої команди, вважаються майстерними експертами, вони багато разів брали участь у роботі над солідними проектами, виконували всілякі задачки. Даний навик вийшло акумулювати в нашій компанії, тому з великою впевненістю у нас є можливість заявити, що для розробки ваших проектів ми вживемо всі наші пізнання.

І ще, про залучених співробітників. Вам знайоме слово «аутсорсинг»? Значить, ми не зовсім тільки знаємо значення даного красивого слова, хоча до того ж вміємо гарантовано застосовувати аутсорсинг у власній роботі. Це можна застосовувати до різних професіоналам - копірайтерам, художникам, програмістам.

Про дизайнерів

На початку нашої роботи, при створенні перших наших справ, нам знадобилося зіткнутися з однобоким виконанням власної роботи дизайнером. Природно, веб-дизайнер може бути обдарованим, професійною людиною, і у нього може бути свій власний стиль роботи. А цей стиль для конкретного проекту може не підходити, саме з цієї причини у нас трохи дизайнерів, схожа методика схвалила свою ефективність.

За допомогою нашого арт-директора ваш проект буде зроблений на найвищому рівні.

Про програмістів

Насправді, розробники програмного забезпечення дуже креативні люди, що не менше ніж дизайнери. А в деяких варіантах це найбільш творча робота, ніж створення дизайну, це підтверджується тим, як вільно вони трактують всі терміни виконання власної роботи. У нас в компанії дана проблема вирішена, ми постійно коректуємо роботу наших розробників програмного забезпечення на користь інтересів відвідувача

Про копірайтерів

Як правило, якщо копірайтер непогано знається на літературній мові, то йому надається можливість висвітлити будь-яку загальну тему. Правда, якщо тема має вузьку кваліфікацію, в ній є багато спеціальних термінів, тоді вже робота вимагає деякої підготовки. Якщо подібна ситуація виникає, то набагато краще користуватися пропозиціями тих копірайтерів, які визначаються в даній темі. В результаті, приступаючи до роботи з усвідомленням справи, вони влаштують її швидше і краще.

Наш експерт, що займається просуванням сторінок, чудово розбирається в текстах для мережі, безпосередньо він займатиметься усіма словами, які важливі для вашого web-сайту. Крім того, раз вам стануть необхідні додаткові матеріали - флеш-презентації, фото, відео, - ми їх влаштуємо, або допоможемо придбати.

Хочемо звернути вашу увагу – разі якщо вам необхідно не зовсім тільки створити, але до того ж розкрутити власний web-сайт, в тих випадках сміливо звертайтеся теж до нас. Magica зможе запропонувати для вас повний розклад до вашого ресурсу, а саме: виробництво, розвиток і просування вашого web-сайту в Інтернеті

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner