Міграція Drupal

MagicaGroup має великий досвід в перенесенні веб-сайтів з різних CMS на Drupal і оновлення існуючих версій Drupal до останньої версії. З огляду на величезну популярність надійних і простих у використанні систем  з відкритим вихідним кодом, все більше і більше індивідуальних і корпоративних клієнтів обирають CMS платформи, такі як Drupal.

Ваш сайт отримає подвійну перевагу за рахунок переходу на Drupal. MagicaGroup надає повноцінні функції, які вбудовані в Drupal. Крім цього клієнти Drupal отримають доступ до передової і надійної системи. Ми допомагаємо компаніям, які відчувають проблеми, пов'язані з міграцією своїх веб-сайтів до більш сучасних модулів Drupal.

Команда MagicaGroup має великий досвід у наданні клієнтам послуг Drupal міграції. Ми переносимо дані з вашого сайту, створеного вручну чи за допомогою CMS  і оновлюємо сайти до новіших версій  Drupal, які доступні на ринку.

Процес міграції даних в Drupal

Міграція даних лежить в основі переходу від однієї технології до іншої. Досвід Drupal в галузі архітектури даних дозволяє справлятися з найскладнішими міграціями даних.

Drupal є лідером в області SEO міграції веб-сайтів та їх оновлення

Під час міграції з однієї технології на іншу, ми дбаємо про збереження SEO веб-сайтів клієнтів. Ми забезпечуємо безпечний процес міграції без втрати рейтингу веб-сайтів у пошукових системах.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner