Часті питання (FAQ)

В: Скільки коштують Ваші послуги?

О: Розробка сайту - це дуже індивідуальний процес. Перш ніж сказати ціну, ми ретельно вивчаємо побажання клієнта і тоді називаємо ціну.

Benefits

В: Які існують гарантії на сайти, створені вами?

О: Так, ми надаємо гарантії на створені нами сайти, вони діють довічно. Звичайно, гарантії діють, якщо дотримуються певні умови: невтручання самого клієнта в структуру бази даних сайту і його вихідний код. Справа в тому, що після того, як ми завершуємо роботи зі створення сайту, ми пояснюємо клієнту чого краще не робити по відношенню до ресурсу.

В: Чи можемо ми самостійно управляти своїм сайтом?

О: Так, безумовно, кожен сайт, який ми робимо, ми постачаємо спеціальною адміністративною панеллю. Використовуючи її вам буде дуже просто управляти всім вмістом (контентом) сайту - редагувати / змінювати / додавати / видаляти посилання, тексти, картинки.

В: Створюєте ви сайти на декількох мовах?

О: За вибором клієнта на сайті кількість мов може бути будь-яким. Ми з великим задоволенням зробимо установку багатомовного модуля, а також пояснимо Вам, як він працює. Звичайно, дана послуга оплачується окремо.

В: Які терміни створення сайту-візитки?

О: Як показує наша велика практика, сайт-візитку можна зробити терміном в один робочий день, за умови, що Ви надаєте всі необхідні матеріали, інформацію і технічне завдання.

В: Чи дотримується вашою компанією при виконанні робіт конфіденційність?

О: Звичайно, ми поважаємо своїх клієнтів і себе, тому дотримуємося конфіденційності та діловий етикет. Якщо є особлива необхідність, ми готові підписати з Вами спеціальний договір, який обумовлює всі моменти приховування конфіденційної інформації. Дуже важливий момент - ні за яких обставин ми не підемо на конфлікт з законодавством.

В: Здійснюють чи ваші співробітники виїзд в офіс клієнта для проведення зустрічей?

О: Безумовно, ми дуже цінуємо час наших клієнтів і своє власне, тому, спираючись на принципи нашої роботи, ми здійснюємо виїзди в офіс до клієнтів на стадіях коли оформляється замовлення, а також коли проект здається. Вже давно не секрет, що час це гроші, а витрачати його на поїздки в нашому виді бізнесу вельми нерозважливо. Для зручності і швидкості найкраще вирішувати різні питання в телефонному режимі або в Інтернеті.

Зробити замовлення
 
Ми відповімо на Ваш запит протягом 24 годин! Гарантовано!

Support

Сміливо звертайтеся до нас зі своїми питаннями.

Нагороди & Сертифікати

  • Нагорода і сертифікат - Microsoft gold certified partner
  • Нагорода і сертифікат - Drupal Association Organization member
  • Нагорода і сертифікат - Global Outcoursing 100
  • Нагорода і сертифікат - Global services 100
  • Нагорода і сертифікат - 500
  • Нагорода і сертифікат - Service SAP Partner