Оптимізація і просування

Дізнатися більше

Часті питання (FAQ)

  • В: Скільки коштують Ваші послуги?
  • О: Перед тим, як повідомити вартість робіт, ми детально вивчаємо побажання клієнта і тоді повідомляємо ціну.
Більше питань

Історія про дрони від команди інжинерів Юрія Голика

   Десятиліття боротьби засвідчило незліченну кількість історій про унікальну стійкість української громади. Ми всі, без винятку, втілення непереможності, однак і нам притаманні моменти втоми та зниження духу. Водночас, зустрічі з людьми, які попри все залишаються мотивованими та повними натхнення, наповнюють мене радістю та вдячністю, адже їхня незламна віра і активність є опорою для багатьох навколо.

Ця історія присвячена тим, хто у тилу продовжує робити все можливе для нашої спільної перемоги, сподіваюсь, вона надихне і вас.

Від магістерій до дронів

Спочатку варто відзначити, що Софіївка — це маленьке селище з населенням трохи більше 8 тисяч людей у Дніпропетровській області. На фоні великих міст та загальнодержавних благодійних організацій, їхня підтримка може здатися не настільки масштабною, але чи справді має бути інакше? Головне, що вони не залишаються осторонь і приймають активну участь. І їхні зусилля вносять вклад у захист наших захисників.

Друга історія пов’язана зі Софіївським ліцеєм, який наразі є одним із передових державних освітніх закладів України. Проте у 2018 році, коли я вперше відвідав його перед початком реконструкції, ситуація виглядала по-іншому. Тоді споруди ліцею, побудовані в 1934 і 1973 роках, були в стані, типовому для того часу освітніх закладів.

У тому ж році я познайомився з колективом ліцею та його керівницею, Риммою Тиркбою. Спостерігав за перетворенням закладу прямо перед своїми очима, після чого наше спілкування перейшло в режим онлайн, і ми залишилися друзями у соціальних мережах.