Оптимізація і просування

Дізнатися більше

Часті питання (FAQ)

 • В: Скільки коштують Ваші послуги?
 • О: Перед тим, як повідомити вартість робіт, ми детально вивчаємо побажання клієнта і тоді повідомляємо ціну.
Більше питань

Створення сайтів в Україні

Створення сайту – це клопіткий процес, який потребує активної співпраці замовника та виконавця роботи. Оскільки ніхто інший так не зможе розповісти про свій бізнес, про клієнтів та інші важливі деталі, як сам замовник. Замовник повинен бути зацікавлений у якісному створенні сайту. Всі ці моменти є досить важливими для створення успішного проекту, тому допоможіть нам створити його згідно з Вашими побажаннями! Якщо Ви хочете отримати більш детальну інформацію, тоді сміливо звертайтесь у службу підтримки Магіка Груп!

Головне питання, яке найчастіше цікавить наших клієнтів: "Як відбувається створення сайту?". Ми відповімо: Процес створення сайту проходить в кілька етапів. Насамперед, це попередній план розробки сайту, зустріч із замовником для обговорення всіх деталей, визначення головної цілі проекту, складання технічного завдання. Далі відбувається безпосередня розробка сайту, затвердження дизайну сторінок, їх верстка, збірка готового сайту в системі Drupal (CMS), наповнення сайту потрібною інформацією. І, насамкінець, сайт проходить тестування, а замовник отримує всі інструкції по користуванню та управлінню сайтом.

Таким чином і відбувається виконання та здача сайту. А замовник є чи не найголовнішою ланкою при створенні сайту на всіх його етапах. Існує така хибна думка, коли вважають, що сайт можна дати на розробку і забути про нього. Проте, це зовсім не так. Адже при здачі готового проекту між замовником та виконавцем можуть виникнути непорозуміння, оскільки замовник може отримати не те, що він собі уявляв. Тому, для успішного завершення проекта, для виправдання сподівань замовника - так необхідна продуктивна співпраця клієнта з командою розробників, яка працює над його проектом. Отже, ми будемо вдячні Вам за тісну співпрацю з нами.

Будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності , а також інформацією з обслуговування клієнтів .

і просування сайтів

Буквально кілька років тому з'явився новий різновид реклами, яка називається пошукове просування сайтів. З моменту появи і за останні кілька років, весь сегмент пошукового просування інтернет ресурсів збільшився в кілька тисяч разів.

підтримка сайтів

Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька способів підтримки сайту: - абонентська плата за підтримку сайта; -оплата підтримки сайту за фактично зроблену роботу. Якщо говорити про перший варіант, то тут заздалегідь обумовлюються об'єми робіт, а у другому випадку - є тимчасова, періодична робота, за яку проводиться оплата.

Зробити замовлення

Відгуки клієнтів про компанію MagicaGroup

Створення сайтів в Україні
Рейтинг: 4.86 на основі 7 відгуків
 • insight company

  Костянтин

  Дуже вдячний компанії MagicaGroup за допомогу у створенні сайта для нашої компанії!

  У нас був великий вибір матеріалів і робіт, які потрібно було систематизувати і подати в гарному вигляді для того, щоб наші клієнти могли ознайомитись з нашими послугами і зробити правильний вибір. Програмісти компанії MagicaGroup допомогли структурувати великий об'єм інформації найкращим чином. Дуже зручно додавати матеріали на сайт, а також редагувати інформацію на сторінках сайту. 

  5
 • Андрій

  Дизайн мого сайту автозапчастин, а також його прив’язку до 1С та SEO-оптимізацію зробили у «Магіці». Мені сподобалося, як тут ставляться до клієнта, до роботи загалом.

  5
 • Олена

  З «Магікою» працюємо тривалий час. Працівники цієї студії розробили сайти для нашої компанії. Також вони виконали адаптацію сайтів під мобільні пристрої, СЕО-налаштування  і надали технічну підтримку. Роботу виконали вчасно та якісно.

  5

Tехнології

 • Magica Drupal
 • Magica PHP
 • Magica MYSQL
 • Magica Jquery
 • Magica AJAX
 • Magica HTML5
 • Magica CSS3
 • Magica JS